sometimes there are moments when I have to say NO and be careful of the obstacles that life gives us

14. november 2012 at 11:10 | Tomík. |  MYSELF
toho nadpisu v článku si nevšímejte , byly by jsme tu do rána .
lidi , mám zlomenej kotník a ruku . OBĚTUJUSE a budu vám tu psát teda prej , do školy se nepodívám do konce roku .

OH,yes bitch♥ Nádherný pocit , že vy budete vstávat v 5,6,7 a nevim v kolik nějaký uchylové vstávaj a já si budu spát ooooo , neco jakooo orgasmus , znas to:-3 . takžee co se mi stalo? nocoment , radši. V nemocnici jsem strávil 14dní páč jsem měl i pohmožděný ledviny,slezinu a játra:-D (děsná sranda žeeee) , byla tam jedna sestřičkaa , oh meeen . seriously , byla užasná, pomáhala se mii zvedat a takhle vis co, kontakt nemám , pičeeee . sotva jsem přijel domů už jsem měl zahltěnej facebook zprávami od friends . jooo a co A? ta udělala to samý jako já ( podle mě mi to chtěla jen oplatit , abych věděl jak se citila ona) což se jí nepovedlo , páč mě je skvěle . trošku fail pro níí, hodně lidí se mě ptá jak jsem to mohl přežit? vy nevíte co právě noo , nebudu to rozebírat ,stalo se stalo ( máma to sice řeši do ted jako hodne veci a to např . 5 z fyziky z října , začátku října!!!! ) ano nektery se mi serou do života stále , asi mají nudný život proto musí řešit ten můj.
jeziiss! to je tak nechutný až je to nadherny , bral bych nooo , skoda že česka republika nepovolila moře , to by byloo v našich uzasných rybníkách či co to je , je tolik špíny že bych tam ani kamen nehodil , jooo co jsem chtěl říct už vim.
učitelka mě chce nechat rupnout , mám prý moc velkou absenci ( že prej moc chybim) je pravda že jejím hodinám se vyhýbám ale jinak by to ještě šloo .

nemuzu chodit:-D do konce vanoc bych se pry neměl postavit na nohy a učit se v leže neumim:-D strašně mě už od rána bolí hlava , mama mi dává ty hnusny ruzový prášky , tyyyyyyyy ibalgeny , paraleny , pak mi dala nejakej aulin a HOVNOZTOHO mi pomohlo , možná že se mi mozek nevejde do hlavy jak je plnej:-D ______ slovo si mužete vybrat a doplnit sami:-D . ušetřete mě prosím vulgárních slov:-D .
 


Comments

1 Step* Step* | Web | 15. november 2012 at 14:18 | React

Co se ti stalo,že jsi byl v nemocnici?
JInak blbej de no :X

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama