September 2012

imhappyandyoudead.

30. september 2012 at 10:16 | Tomík.
čabas zmijetos . dlouho sem vám tu nepísl , tragédie ani titanic nebyl tak hroznej .
blogová katasrofa roku 2012 . krejci nenapsal clanek nejaky dva tejdny , tedka děláme všichni že brečíme jo? grejt.
je neděle což znamená , že zítra je pondělí . a to znamená muka. je super napsat písemnou práci z matiky na jedničku
to musí být úža. ale udělal jsem samostatnou práci z matiky za jedna . to se mi asi jestě nikdy nepovedlo max . v první třídě. matika je těžká co? já bych mohl povídat. a ted to prijde půlhodinové popisování našeho uč. BENEŠE .
zvlást když máte upe suprčupr učitele , nic neumí vysvětlit , jeho odér jsou olomoucké syrečky takže když se blíží ja se vzdaluji . naše třída je víceméně tragédská . toho kostete a ostatních koštat si nevšímejte . kromě mě , jsem ze třídy nejhezčí , achjo , chodit s takovýma lůzrama do třídy je něco hroznýho .

omylam vám to dokola jsme tragedi , dve fotky ze ctvrtka , ano zážitkový den .
počkejte vy vlastne nevíte co to je že? máme novýho mučitele ( ano ředitele ) , a na jeho počest jsme měli školní olympijské hry . nejdřív do půl dvanácté únavné vědomostní kvízy a od půl dvanáctý do půl druhý , trapné závodní disciplíny . byly jsme první nooo , ale i tak jsme tragédi . kecám jsme upe suprčuprmonstrozne dobrý .
bohužel zase kecám. citil jsem se fakt trapne kdyz jsem na tý bedně byl jako první a všem pomáhal.
pak jsem nesl slavnostní pochoden , božíííínku . slavnostní pochoden ponese nejlepší sportovec.
lezl jsem pod lavici , abych jsi nezpusobil takový trapas , a pak to bylo , vykřkla moje jméno a já v útrapách a křečovitých nohách si pro tu blbost fakt šel . nesl jsem jí při slavnostním ceremoniálu a ukončení .
vůbec me neboleli ruce . ale i přes ty blbosti jsme si to užili . ale nasralo me to , že my jsme byly první a medaili za první dostali všichni , fuck.

ohmygodpleasekillme#

7. september 2012 at 23:55 | Tomík.
tenhle týden je fakt plnej změn , zaprve učitelka ta nejhorší měl jsem průměr z matiky 3.67 a dala mi trojku . boze , bitchplease. s T. už nechodimd , zamiloval jsem se do D. a s tou odted chodim , jezis ja jsem devka jejda , máne.
zejtra s ní jdu ven , happy . ve jako vždy nudné , poznámky , tak znas to , proste porad to samý ,. ja chci domu , pockat ja jsem doma . ucitelka se ptala jestli nekdo nema alergii , klidne jsem odvetil ' jedinně na vás ' a volala ředitele , ehm . mama mi vzala notebooka :D:D , a ja si ho vzal zpátky . mami všechno mi můžes zakázat, ale já si všecko vemu zpět.
pleasetommorowkillteacherplease. slysim ze je plno vrazd ale o vrazde ucitelky jsem jeste neslysel . why? #
asi brzo neco uslysite , ale kdyztak já jsem to nebyl .
image
nodopici , tak jestli je neco horsiho nez učitelky tak je to tohle . to mě bude strašit hodně dlouho . cokdyžmědneskazabije . o jednoho dementa na zemi mín , ale fakt kdyby se měli vyvraždit dementní a falešný lidi , zbyla by tu možná tisicovka . a já v nich , aspon myslim no. bertosportovne . jezis ale kdyz o tom tak premyslim tak je fakt seksi . mmm , zajel bych do ni , max . autem ale . umim si sebe naprosto přesně představit kdyby zamnou byla . ukazu ji moji fotku a zdrhne . muhahahahaha . dobrejvtip , ještě by jsi prstila . toto není namyšlenost , toto je pouze sadismus .
pádim protoze potrebuju kakat , kecam :D . thisisswag. potřebuju srát , swag:D , ježiš marja krejci cos to hulil .
image
takhle tam asi bude lezet brzo nase uca , ale ta bude lezet dole v kabinete a prosit o milost i s dalsima . nebo mam reseni jeste lepsi . najemnyvrazi! ale jo , dobrejtonápad. nebo bouchnout skolu ale to ne , to by bouchla i T. no jo , nemá někdo doma bombu? prosimkdokoliv. asi nikdo co? atomovka by mozna stacila . jábychsisednoutnešel . takže mě je to celkem volný.

holidaysend.

2. september 2012 at 10:36 | Tomík.
Ahoj , je právě 2.9 , a 3.9 se jde do školy , prázdniny skončili , a všichni brečí jak zase budou vstávat v 5.6,7 hodin .
já tak vstával i tak , vždycky jsem musel čůrat. takzeee . no jo , 2měsíce utekli tak rychle , a školní rok si nás zase bude vychutnávat , achjo. ríajpí , holidays , byly jste úžasné , nejlepsi prazdniny ever , ever . neproseděl jsem ani jeden den u počítače a nenudil jsem se . užíval jsem si u vody , kdybych měl vyjmenovat jaké mám vzpomínky brečel bych tu a vzpomínal až do ehm , konce světa , který má přijít , 21.12.2012 , o tom taky někdy napíšu článek :D , zasmějeme se , těm , těm , májům , jo těm no . jak jsou blbý a myslí si že jim na to naletim , neneneen ,jsem chytrý a samozřejmě vyspělý člověk , kterej se nenechá nalákat nějakou kravinou. ehm , dost joke , to byl dobrej ale zpátky k breku a tomu všemu . prázdniny zase až za 10měsíců , docela jsem zvědavej jestli nepropadnu:D , nechci dělat na konci prázdnin opravky . tyhle prázdniny mi už prostě nikdy , nikdo neveme , pár hádek bylo , ale těch úžasných zážitků bylo moc . tečou mi tu slzy na klávesnici . RIP . holidays2012
čekám na léto 2013 , jestli se ho dožiju :D , ale tak zas tak starej nejsom . šediny se mi ještě nedělaj tak je to dobrý .
mam paniku z toho ze jednou taky budu starej , no nic , spáchám sebevraždu. určitě tu nebudu strašit jak karel gott .
nic proti Kájo , ale nepatris do meho playlistu . mimochodem kdyz uz jsme u playlistu. moje skladba která mě fakt dostala je Justin Bieber - Love Me Like You Do . a ještě Tacata , srdeční záležitost . mam na tu písničku tolik zážitků že to snad ani není možné . haha , tacatabro . blababalabala , TACATA . tak určitě že to znáte :D
JAKÁ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ SKLADBA BĚHEM SUMMER' 2012 ?'
prázdniny 2012's , vratte se mi , someplease. tak jsme si pobrečeli tedka ke smutnějšímu tématu .
školaaaaaaaaa. moc , moc se tam netěšim , ale moc moc , nee . už nebudu spát do kolika se mi zachce , zapípa ten zkurvenej budík , a Tomášek musí vypadnout z rozehřáté postele , neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Od zejtřka začnou moje nemoce typu ' bolí mě hlava , bolí mě břicho , špatně se mi dýchá , hepčík , smrksmrk.'
boze zachrante me nekdo , ja tam opravdu nechci mezi ty gorillý hlavy , ne , fakt ne , zachrante me , jezis marja.
ano jsem hysterka po mámě ale je zajimavý , že mámě se doškoly vždycky chtělo , ale když ja jsem tak linej , boze .
uz vidim učitelku dobryden ,a zasmeje se tim dábelským smíchem , bože to ne , jen to ne . zachvilku ke mě přijde moje mladá , takže se tu budu pomalu loučit , a zas někdy ( vlastně zejtra napíšu vám moje ehm zážitky ze školy a setkání s učitelkama ) , bože ´. proč musí škola existovat .

ibelieveicanfly.

2. september 2012 at 10:12 | Tomík.

spokojenost s tímhletím? stoprocentní. - poprvé co se mi líbí můj layout . muhehehehehe.
mimochodem po dokončení tohoto výtvoru . Mě bolela celá zadní čast mé postavy , což znamená masáž , rozhýbání apod.
ČINÍ TO 750,- kč . civole zejtra do školy , neee . aspon že zejtraa mame jednu hodinu , beeee.